Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Odzyskiwanie należności

Dochodzenie wierzytelności u boku AIF Kancelaria to gwarancja efektywnych działań i szybkiej spłaty zadłużenia! Mamy 14-letnie doświadczenie w skutecznym odzyskiwaniu należności.

AIF Kancelaria prowadzi skuteczne działania windykacyjne na etapie egzekucji komorniczej. Mamy wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu należności od dłużników trudnych, którzy nie wyrażają chęci do dobrowolnej spłaty swoich zobowiązań. W postępowaniu egzekucyjnym współpracujemy z zespołem prawników z Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy. W celu usprawnienia odzyskiwania należności nawiązaliśmy współpracę z komornikami na terenie całego kraju. AIF Kancelaria nie ogranicza się jedynie do złożenia wniosku o wszczęcie postępowania! Monitorujemy cały proces dochodzenia wierzytelności podejmując stosowne kroki zmierzające do szybkiej spłaty należności! Wierzyciele bardzo często są niezadowoleni z działań podejmowanych przez komorników w czasie egzekucji. Narzekają na ich opieszałość i słabą skuteczność, a warto podkreślić, że przebieg egzekucji w dużej mierze zależy od wierzyciela i jego wiedzy na temat składników majątkowych dłużnika! Nie warto narażać swojej sprawy na bezskuteczną egzekucję, AIF Kancelaria zawsze poszukuje majątku dłużnika!

Odzyskiwanie należności na etapie egzekucji komorniczej nie jest zadaniem prostym. Postaw na wywiad gospodarczy AIF Kancelaria i odzyskaj swoje pieniądze!

Dochodzenie wierzytelności na etapie egzekucji komorniczej jest procesem złożonym i wymagającym sporego nakładu pracy. Komornik sądowy po otrzymaniu wniosku o wszczęcie egzekucji może złożyć zapytanie do banków w celu ustalenia rachunków dłużnika. Zawsze też wysyłane jest zapytanie do Urzędu Skarbowego o ewentualne nadpłaty podatku, a także ustalenie  nieruchomości, pojazdów lub innych ruchomości należących do dłużnika. AIF Kancelaria dodatkowo prowadzi wywiad gospodarczy w obrębie działalności gospodarczej dłużnika, maszynach i urządzeniach służących do celów zarobkowych, jak także ewentualnych udziałach i powiązaniach z innymi spółkami. Jesteśmy w stanie dotrzeć do informacji niejawnych, które znacząco przyczynią się do skuteczności prowadzonego postępowania! Rozliczamy się na zasadzie efektu, dlatego mamy pełną motywację do dochodzenia należności! Wierzyciel nie może zapominać, że wskazany przez niego sposób egzekucji zobowiązuje komornika do wykonania konkretnych działań. Na przestrzeni lat AIF Kancelaria wypracowała skuteczne metody współpracy z komornikami. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając skuteczne rozwiązanie korzystne dla naszych klientów! W bardzo skomplikowanych sprawach zajmujemy się prowadzeniem postępowań o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności. Nasi prawnicy mają doświadczenie w przygotowaniu pozwów przeciwko członkom zarządów, a także w przeprowadzaniu rozdzielności majątkowej dłużnika! Dochodzenie wierzytelności z AIF Kancelaria to gwarancja skutecznych działań na każdym etapie odzyskiwania należności!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej