AIF Kancelaria utworzyła bezpłatną Giełdę Wierzytelności pozycjonowaną w wyszukiwarce internetowej! Sprzedaj wierzytelność już teraz i uwolnij się od dłużnika!

Sprzedam dług, sprzedam dłużnik! Codziennie słyszymy te zwroty od wielu przedsiębiorców borykających się z trudnym dłużnikiem. Wychodząc im na przeciw otworzyliśmy bezpłatną Giełdę Wierzytelności przeznaczonych na sprzedaż. Na naszej platformie umieszczanie nierzetelnych kontrahentów jest całkowicie bezpłatne! Nie pobieramy też żadnych opłat abonamentowych za późniejsze utrzymanie długu na giełdzie! Giełda Wierzytelności AIF Kancelaria jest pozycjonowana w wyszukiwarce internetowej. Wystarczy wpisać w Google nazwę dłużnika znajdującego się w rejestrze, by się o tym przekonać!

Sprzedaj wierzytelność już teraz umieszczając dług na Giełdzie Wierzytelności AIF Kancelaria!

Ile razy wpisywałeś w wyszukiwarkę frazy sprzedam wierzytelność lub sprzedam dłużnika? Bezskutecznie szukałeś giełdy gwarantującej szybkie zbycie wierzytelności. Umieszczenie długu na sprzedaż na dobrze pozycjonowanej giełdzie to gwarancja szybkiego zwrotu gotówki z nietrafionej transakcji. Naszą platformę odwiedza codziennie rzesza ludzi zainteresowana zakupem wierzytelności. W celu zamieszczenia bezpłatnego ogłoszenia w sekcji sprzedam dług wystarczy zarejestrować się lub zalogować w przypadku posiadania już loginu i hasła. Możliwe jest umieszczenie długu poprzez wysłanie wiadomości z zestawieniem wierzytelności i kontaktem faxem  na numer +48 71 349 09 14 lub pod adres e-mailowy info@aif.com.pl

AIF Kancelaria zastrzega sobie prawo do pobrania wynagrodzenia przy sprzedaży wierzytelności w wysokości od 3 do 5 % jej wartości. Nie zwlekaj z umieszczeniem dłużnika na giełdzie, sprzedaj wierzytelność i ciesz się środkami na koncie!