Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Egzekucja z nieruchomości

Egzekucja z nieruchomości to często jedyny sposób na spłatę wierzytelności. AIF Kancelaria oferuje skuteczne wsparcie w całym procesie egzekucji komorniczej

Egzekucja komornicza to najtrudniejszy etap w procesie odzyskiwania należności. AIF Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w kontaktach z komornikami, a także w poszukiwaniu składników majątkowych dłużników. Dzięki takim działaniom prowadzone przy naszym udziale egzekucje komornicze przynoszą szybki efekt w postaci spłaty zobowiązania. Poszukujemy dla naszych klientów nieruchomości nierzetelnego kontrahenta, następnie zabezpieczając ją hipoteką. W przypadku trudnych należności egzekucja z nieruchomości jest bardzo często jedyną szansą na skuteczne zaspokojenie swojego roszczenia. Nie warto zwlekać z poszukiwaniem tego typu składników majątkowych! Kolejka wierzycieli może być długa, warto być pierwszym i mieć pewność, że egzekucja będzie efektywna. AIF Kancelaria jest wywiadownią gospodarczą z wieloletnim stażem, dlatego ustalamy składniki majątkowe każdego dłużnika! Ponadto wypracowaliśmy metody współpracy z komornikami na terenie całego kraju, które pozwalają skrócić do minimum czas trwania egzekucji.

Wsparcie doświadczonej kancelarii prawnej jest nieocenione na etapie egzekucji komorniczej! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w windykacji wierzytelności naszych klientów!

Decydując się na egzekucję komorniczą należy ustalić wszelkie składniki majątkowe dłużnika. Komornik nie ma obowiązku ustalania majątku nierzetelnego kontrahenta, to zadanie należy do wierzyciela. Wiele osób nie jest świadomych, że na ich barkach spoczywa ustalenie nieruchomości i ruchomości w egzekucji komorniczej. Dlatego AIF Kancelaria oferuje wyjawienie składników majątkowych, które zdecydowanie przyspieszy proces dochodzenia należności. Wypracowaliśmy skuteczne kanały informacyjne, które umożliwiają nam uzyskać informacje niejawne. Poszukując nieruchomości dłużnika zawsze dbamy o ustanowienie hipoteki zabezpieczającej wierzytelność. Klienci AIF Kancelaria nie muszą angażować się osobiście w prowadzoną egzekucję. Gwarantujemy swoją reprezentację na każdym etapie sprawy. Rozliczając się jedynie za skuteczną windykację dokładamy wszelkich starań, by w maksymalnie krótkim czasie zakończyć dochodzenie wierzytelności. Zachęcamy do przesłania dokumentów, z których wynika dług, a w ciągu 48h sprawdzimy bezpłatnie możliwości odzyskania należności i przygotujemy konkretną propozycją prowadzenia sprawy.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej