Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Jak wygląda weryfikacja wypłacalności dłużnika, powierzona AIF Kancelarii?

Kiedy kontrahent nie płaci w terminie za wykonaną usługę lub otrzymany towar, popełnia przestępstwo: oszustwo w obrocie gospodarczym. Zarówno świadome, jak i nieumyślne zaciąganie zobowiązań niemożliwych do uregulowania, to wprowadzanie w błąd, które może znacznie obciążyć budżet pokrzywdzonego. Jeśli podejrzewasz, że wskutek nieuczciwych działań Twojego kontrahenta możesz popaść w spiralę zadłużenia, nie zwlekaj. Sprawdź wypłacalność dłużnika i podejmij kroki, które pozwolą Ci zapobiec utracie płynności finansowej. Teraz możesz zweryfikować wiarygodność kontrahenta za darmo – z pomocą specjalistów AIF Kancelaria.

Wypłacalność dłużników sprawdzamy w oparciu o autorskie metody.
To gwarantuje najwyższą skuteczność

Przed przyjęciem sprawy windykacyjnej, skrupulatnie sprawdzamy sytuację finansową nierzetelnego kontrahenta. W ten sposób już na początku współpracy możemy ocenić, czy dłużnik jest wypłacalny, a egzekwowanie należności ma szansę się powieść. Weryfikację wypłacalności przeprowadzamy według naszych unikalnych metod, których opracowanie zajęło nam niemal 18 lat. Przez ten czas prawnicy AIF Kancelarii sprawdzili tysiące dłużników, zapobiegając niekorzystnemu obrotowi spraw dla wierzycieli. Jak działamy? Poniżej przedstawimy tylko kilka czynności, wykonywanych podczas sprawdzania wypłacalności:

 • Jednym z pierwszych kroków jest sprawdzenie dłużnika na giełdach wierzytelności, zawierających aktualne informacje na temat krajowych rejestrów długów i dłużników. Ponadto weryfikujemy sytuację finansową interesującej nas osoby w miejscach informacji gospodarczej. Taki audyt pozwala nam wstępnie dowiedzieć się, czy kontrahent ma zobowiązania wobec innych wierzycieli oraz jaka jest ich wysokość. To daje ogólny pogląd na sytuację i pozwala nam lepiej dopasować kolejne działania weryfikacyjne.
 • Wypłacalność dłużnika weryfikujemy również w Sądzie, zajmującym się sprawami Upadłościowymi. Krok ten jest niezwykle ważny, gdyż pozwala na ustalenie, czy kontrahent ma zobowiązania u innych firm oraz czy jest w trakcie ogłaszania upadłości. Dla wierzyciela taka informacja ma duże znaczenie: jeśli dłużnik ogłosi bankructwo, odzyskanie należności będzie praktycznie niemożliwe.
 • Kolejnym punktem na liście działań, pozwalających zweryfikować nieuczciwego partnera, jest skontaktowanie się z nim. Umiejętnie wnikamy w środowisko Twojego kontrahenta.

Zweryfikujemy wypłacalność Twojego dłużnika! Skorzystaj z fachowej pomocy

Powyższe czynności to dopiero początek działań, pozwalających nam kompleksowo zweryfikować wypłacalność oraz monitorować majątek dłużnika. Sprawdzając sytuację finansową nierzetelnych kontrahentów podejmujemy się wyłącznie legalnych, etycznych działań. Doświadczenie oraz posiadana wiedza pozwalają nam korzystać ze wszystkich istniejących środków prawnych. Skutecznie weryfikujemy dłużników naszych Klientów i nie dopuszczamy do sytuacji, w których mogliby oni nie odzyskać swoich pieniędzy.

Czy wiesz, co dzieje się teraz u Twojego dłużnika? Może właśnie w tej chwili upłynnia majątek, w którego posiadanie wszedł bezprawnie? Skorzystaj z usługi weryfikacji wypłacalności kontrahenta. Wystarczy, że prześlesz nam dokumenty, z których wynika zobowiązanie. Prawnicy AIF Kancelaria zapoznają się ze sprawą i natychmiast rozpoczną procedurę weryfikacji wierzytelności. Jeśli okaże się, że Twój kontrahent jest wypłacalny, a sprawa nadaje się do windykacji, zaproponujemy najlepszą metodę – polubowną lub sądową. Z naszą pomocą w krótkim czasie odzyskasz całą należność, a Twoja firma znów stanie na nogi.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej