Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Twoja firma zmaga się z dłużnikami? Możesz sam popaść w spiralę zadłużenia!

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma trudnościami, a jedną z nich jest utrzymanie płynności finansowej. Kiedy firma ma problem z nieuczciwymi kontrahentami, którzy zamiast płacić za usługi czy towary nie odpowiadają na telefony, ryzyko popadnięcia w poważne zadłużenie staje się realne. W jaki sposób nie dopuścić do sytuacji, w której dłużnik zwycięży, a firma poniesie klęskę przez jego bezprawne postępowanie? Odpowiadamy, przybliżając pokrótce, dlaczego windykacja powierzona naszej Kancelarii Prawnej to słuszne rozwiązanie w wielu sytuacjach.

Kiedy dłużnik nie płaci firmie, czyli jak postąpić z nieuczciwym kontrahentem

Wiele osób zarządzających firmą wie, że problem faktur regulowanych z opóźnieniem i zaleganie z ich opłacaniem nie jest fikcją. Zatory płatnicze stają się powszechnym zjawiskiem, któremu trudno jest zapobiec. Zanim spirala zadłużenia się zacieśni, a przedsiębiorstwo popadnie w poważne długi, warto podjąć konkretne kroki, skierowane bezpośrednio w dłużnika. Wszystko dlatego, że kontrahenci, którzy z różnych przyczyn nie płacą należności na czas, mogą przyczynić się do zadłużenia całej firmy. Zwlekanie z opłacaniem faktur generuje bowiem liczne komplikacje, a każde opóźnienie w płatności to realne zagrożenie dla przedsiębiorstwa.

W sytuacji, kiedy prowadzimy firmę i zmagamy się z dłużnikami, musimy mieć na uwadze, że odwlekanie postępowania windykacyjnego może wpędzić w długi nas samych! Szybko zlecona i profesjonalnie przeprowadzona windykacja zagwarantuje firmie bezpieczeństwo i zapobiegnie utraceniu płynności finansowej. Z kolei każdorazowe „odpuszczanie” kontrahentowi czy dawanie mu tak zwanej drugiej szansy, niesie ze sobą przykre konsekwencje – portfel wierzytelności puchnie, a dłużnik zadłuża się u kolejnych wierzycieli – często dzieje się to w bardzo szybkim tempie, a po pewnym czasie powstrzymanie błędnego koła graniczy już z cudem.

Windykacja zlecona na czas jest gwarancją zabezpieczenia płynności finansowej firmy

Zarządzanie firmą to niełatwe zadanie, szczególnie, gdy działalność zmaga się z problemami natury finansowej. Gdy z powodu zobowiązań niespłacanych przez kontrahentów, firma popada w długi, droga do jej upadku staje się niebezpiecznie krótka. Należy pamiętać, że windykacja powierzona AIF Kancelarii jest jedynym słusznym rozwiązaniem w wielu przypadkach. Jeśli walczysz z dłużnikami i nie chcesz stać się jednym z nich, bezzwłocznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Już od kilkunastu lat zajmujemy się windykowaniem dłużników w imieniu Klientów – wielu z nich to przedsiębiorcy, którzy przez zwlekanie z windykacją popadli w spiralę zadłużenia. Jesteśmy skuteczni w działaniu i pomożemy również Tobie. Zgłoś się do nas i odzyskaj należności, ratując swoją firmę.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej