Skip to content

AIF Kancelaria kolejny raz uczestniczy w biznesowym rankingu największych firm windykacyjnych Book of Lists!

Book of Lists AIF Kancelaria

AIF Kancelaria po raz kolejny bierze udział w prestiżowym rankingu Book of Lists organizowanym przez międzynarodowe wydawnictwo Warsaw Business Journal.

Jest to  przewodnik po najważniejszych dziedzinach polskiej gospodarki, który kompletuje dane biznesowe o firmach z różnych dziedzin., m.in. windykacji, finansów czy wywiadowni gospodarczych. W oparciu o informacje na temat przychodów firm, a także profilu działalności i kontrahentach tworzona jest lista uznanych przedsiębiorstw, które przodują w danej gałęzi gospodarczej. Takie zestawienie to łatwy sposób na zwiększenie komunikacji business-to-business, który pomaga na określenie potencjału nowych inwestycji oraz ułatwia znalezienie wiarygodnych partnerów biznesowych.

Ranking Book of Lists 2014 w kategorii Firmy windykacyjneZ przyjemnością informujemy, że AIF Kancelaria została po raz kolejny zaproszona do uczestnictwa w Book of Lists. W poprzednich latach zostaliśmy wyróżnieni w sektorze firm windykacyjnych oraz wywiadowi gospodarczych. Obecność wśród czołówki firm windykacyjnych w tak ważnym, unikatowym i renomowanym przewodniku po polskim biznesie i gospodarce jest dla nas szczególnym docenieniem i motywacją do dalszych skutecznych działań.