Skip to content

Akcja Inflacja w marcu! Skieruj do nas 3 dłużników a jedną sprawę otrzymasz za 1 %

Nosisz się z zamiarem rozpoczęcia windykacji kontrahentów, którzy niezbyt chętnie spłacają swoje zadłużenia? Lepszej okazji, niż w marcu tego roku, możesz już nie mieć! Nasza AIF Kancelaria od marca właśnie uruchamia program Akcja Inflacja, w ramach jakiego wyraźnie zaoszczędzisz na prowizji opłacanej za pracę specjalistów. O szczegółach informujemy poniżej. Tam znajdziesz także informacje na temat tego, dlaczego warto oddać windykację w ręce doświadczonych ekspertów.

Pora powiedzieć koniec środkom zamrożonym przez nieopłacone faktury

Nowy rok to okres, w którym dominują różnorodne postanowienia. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć kolejny etap życia firmy bez zadłużonych kontrahentów, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W marcu uruchamiamy specjalny program, dzięki jakiemu możesz skorzystać z promocji na usługi doświadczonych specjalistów. O szczegółach poinformujemy w dalszej części artykułu, ponieważ w tej chcielibyśmy się skupić na niewątpliwym problemie, jakim jest rosnąca liczba nieopłacanych faktur w Polsce. Poprzedni rok pod tym względem po raz kolejny okazał się być rekordowym i niewiele wskazuje na to, aby sytuacja miała się zmienić w kolejnych miesiącach. Oznacza to, że w 2024 roku musisz jeszcze szybciej reagować na sygnały informujące o następnych nieuczciwych partnerach biznesowych. Zwłaszcza, że samodzielna windykacja polubowna często nie przynosi skutku w postaci uregulowania rachunku. Ściąganie zobowiązania może jednak odbyć się maksymalnie efektywnie, ale tutaj niezbędna Ci będzie pomoc kancelarii, takiej jak nasza. I nie należy się obawiać tego typu współprac. Jeżeli wybierzesz podmiot doświadczony w skutecznych windykacjach należności, Twoje środki mogą znaleźć się na koncie w naprawdę ekspresowym tempie. Zwłaszcza, że nasz wieloletni staż podpowiada: nieuczciwi kontrahenci o wiele chętniej podejmują chęć rozmowy z prawnikiem niż bezpośrednio z wierzycielem. Wykorzystaj to!

Poznaj szczegóły marcowej promocji. Zacznij walczyć z nieuczciwymi kontrahentami

W marcu nasza AIF Kancelaria wyciąga pomocną dłoń do wierzycieli, którzy chcieliby wejść w nowy rok bez zamrożonej gotówki z tytułu nieopłaconych faktur. Jeśli skierujesz do nas 3 swoich dłużników, jedną z tych spraw otrzymasz za 1% prowizji. Zminimalizujesz w ten sposób koszty za pracę doświadczonych specjalistów czy też zwiększysz szansę na zwrot środków od nieuczciwych kontrahentów. Musisz wiedzieć, że posiadamy ponad dwie dekady doświadczenia w skutecznej windykacji. Na naszym koncie znajduje się 99% wygranych procesów, a zdecydowaną większość spraw udaje nam się doprowadzić do szczęśliwego finału już do 30 dni od zgłoszenia problemu przez przedsiębiorców. Marcowa Akcja Inflacja w AIF Kancelaria będzie więc świetną okazją do rozpoczęcia walki z partnerami biznesowymi, którzy do tej pory nie wykazywali chęci zapłaty za wykonaną usługę.