kancelaria

Jesteśmy nowoczesną spółką prawniczą funkcjonującą od 2002 r na terenie południowo – zachodniej Polski. Zajmujemy się windykacją, obrotem wierzytelnościami oraz informacją gospodarczą na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw.

Opieramy swój sukces na doświadczeniu, wiedzy prawnej oraz na zgranym zespole pracowników.

Kancelaria zatrudnia prawników wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach prawa gospodarczego, mediatorów sądowych i negocjatorów. Sprawy sądowe prowadzone są przez radców prawnych oraz adwokatów. Ofertę kierujemy do firm z sektora MSP.

Klientom umożliwiamy kompleksowe doradztwo prawne w zakresie wykonywania przez przedsiębiorcę czynności gospodarczych w obszarach prawa gospodarczego i finansów. Prawnicy zajmują się bieżącą obsługą prawną firmy, uczestnicząc w przygotowywaniu profesjonalnych projektów umów, pism procesowych, opinii i ekspertyz prawnych. Reprezentujemy Klientów w trakcie postępowania sądowego oraz administracyjnego.

Jako Kancelaria windykacyjna prowadzimy negocjacje z dłużnikami. W przypadku uporczywych dłużników uzyskujemy tytuły egzekucyjne. Dział egzekucji komorniczych charakteryzuje się wysoką skutecznością pozytywnie zakończonych postępowań egzekucyjnych.

W sytuacjach bezskutecznej egzekucji wobec spółki z ograniczoną odpowiedzialnością występujemy przeciwko członkom zarządu. W tym celu przeprowadzamy szczegółowe wywiady gospodarcze dotyczące spółki oraz majątku osób zarządzających.

W przypadku spraw, w których nastąpiło oczywiste wyłudzenie transakcji, osoby odpowiedzialne w przedsiębiorstwie pociągamy do odpowiedzialności karnej.

Nasza Kancelaria Prawna już od niemal 20 lat prowadzi sprawy windykacyjne

Specjalnością AIF Kancelarii jest szeroko pojęta windykacja, którą przeprowadzamy z wysoką skutecznością. Zapewniamy, że nawet najlepsza firma windykacyjna nie oferuje Klientom tak dobrze dopasowanych usług, jak my. Jako kancelaria prawna z kilkunastoletnim doświadczeniem, doskonale znamy się na windykacji, prowadzonej na koszt dłużnika. To między innymi dzięki naszym działaniom windykacyjnym Wrocław może być kojarzony z miejscem, gdzie toczą się sprawiedliwe batalie z nierzetelnymi kontrahentami. Windykacja powierzona ekspertom AIF skupia się na interesie Klienta, dlatego w większości przypadków udaje nam się wyegzekwować należność w ciągu 30 dni. Podczas, gdy tradycyjna firma windykacyjna często oferuje usługi, bazujące na określonych schematach, nasza Kancelaria Prawna gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy. Podczas ponad 18 lat obecności w branży wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o tym, że skuteczna windykacja to szereg starannie dobranych czynności, w centrum których znajduje się wierzyciel. Pracujemy w imieniu Klientów, a odzyskanie ich pieniędzy jest dla nas priorytetem.

Windykacja będzie skuteczna, jeśli zajmie się nią kancelaria prawna. Wybierz AIF

Stworzyliśmy kancelarię, która rozwiązuje nawet najbardziej zawiłe problemy z dłużnikami. Naszą siedzibą jest Wrocław, gdzie jesteśmy znani jako kancelaria prawna, przed którą skuteczna windykacja nie ma żadnych tajemnic. Działamy profesjonalnie i kompleksowo, odzyskując należności w efektywny sposób. Jeśli zastanawiasz się, która firma windykacyjna z Wrocławia najlepiej zajmie się Twoją sprawą, właśnie znalazłeś odpowiedź – w AIF Kancelarii windykacja przebiega dynamicznie i efektownie. Przeanalizujemy sytuację, sprawdzimy faktyczny majątek dłużnika i dołożymy wszelkich starań, aby spłacił on całą należność. Jako kancelaria prawna, która szanuje czas oraz pieniądze swoich Klientów, oferujemy bezpłatne konsultacje. Już na pierwszym spotkaniu ustalimy, jaka forma windykacji będzie najlepsza w danym przypadku. Podjęcie natychmiastowych i zdecydowanych działań pozwoli nam odzyskać należność szybciej, niż dokonałaby tego jakakolwiek firma windykacyjna. Prowadzona przez nas kancelaria prawna z miasta Wrocław, pomoże Ci raz na zawsze uporać się z dłużnikiem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!