Certyfikat Dynamiczna Firma

AIF Kancelaria została wyróżniona w 2012 r certyfikatem Dynamiczna Firma.

Jest on przyznawany za dynamikę wzrostu osiągniętą w kolejnych trzech latach działalności przez niezależne wywiadownie gospodarcze – HBI Polska oraz Dun & Bradstreet.

Dyplom Dynamiczna Firma dla AIF Kancelaria

Certyfikat przyznawany jest w oparciu o autorski algorytm HBI. W obliczeniach bierze pod uwagę kluczowe dane finansowe AIF Kancelaria – obrót i zysk firmy oraz wzrost zatrudnienia. Dane te zostały dodatkowo zweryfikowane przez największą wywiadownię gospodarczą – Dun & Bradstreet.

Dzięki Certyfikatowi dołączyliśmy – jak pisze w liście gratulacyjnym Pan Sławomir Grzelczak, dyrektor HBI Polska – „do grona firm o najwyższym poziomie wzrostu” .

Certyfikat Dynamiczna Firma, czyli kolejna realizacja strategii firmy poddawania się niezależnym audytorom, powoduje że AIF Kancelaria postrzegana jest przez jej Klientów oraz inwestorów jako wiarygodna i rzetelna. Przyznane certyfikaty dowodzą, że spółka jest nowoczesną i dynamiczną firmą, z olbrzymim potencjałem, której warto zaufać. Zarząd został doceniony za szybki rozwój firmy oraz właściwe decyzje biznesowe. To również dowód na wzrost pozycji AIF Kancelaria na rynku, a także potwierdzenie opinii solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

AIF Kancelaria jest uczestnikiem takich programów jak:

– Biała Lista

– Symbol Skutecznej Windykacji 2011

– oraz ostatnio przyznany Certyfikat Dynamiczna Firma.

Klienci AIF Kancelaria mają pewność, że spółka prawidłowo rozwija swoją podstawową działalność związaną z obsługą prawną wierzytelności i odszkodowań.