Poniżej przedstawiamy listę naszych klientów:

Accell GroupAccell Group to jeden z największych w Europie koncernów rowerowych i sprzętu fitness. Siedzibafirmy mieści się w Holandii. Prowadzimy windykację dla ich zakładów w Niemczech: ACCELLGERMANY GmbH oraz ENGELBERT WIENER BIKE PARTS GmbH i WINORA-STAIGER GmbH
 idpointFirma specjalizuje się w produkcji wyjątkowych mebli. Dla ID POINT najwyższymwyznacznikiem jest design i wysoka jakość finalnego produktu. Włoski design zawsze był,jest i będzie synonimem elegancji i nowoczesności.
 DragonFlyFirma DragonFly zajmuje się outsourcingiem informatycznym, czyli obsługą informatyczną firm i systemami zarządzania siecią.
 MELTECHP.H.U. „MELTECH” Kluczbork z siedzibą w Ligocie Wołczyńskiej istnieje na rynkuod 1991 roku. „MELTECH” zajmuje się usługami remontowymi, wraz z BiuremHandlowym „GAMA” współpracującym z największymi producentami spycharek gąsienicowych na terenie Rosji, może zaproponować pełny wybór oryginalnych częścizamiennych do spycharek produkcji rosyjskiej T-130, T-170. Firma rozszerzyła asortyment oczęści do podwozia takich maszyn jak: CATERPILLAR, KOMATSU, HSW, HANOMAG,HITACHI, LIEBHERR.Obie firmy posiadają sieć punktów sprzedaży rozmieszczonych w całym kraju.
 LIRFirma LIR prawdziwa rodzinna firma, swoją działalność na terenie dolnego śląska rozpoczęłaz początkiem lat 90-tych. Dzisiaj jest liderem swojego regionu. Swą ofertę kieruje do sklepówmotoryzacyjnych, stacji paliw, zakładów przemysłowych, hurtowni motoryzacyjnych, myjni,warsztatów i serwisów samochodowych, baz transportowych oraz dla rolnictwa.
INKASFirma INKAS działa od 1995 r. Zajmuje się hurtową i detaliczną dystrybucją i serwisem kas fiskalnych oraz oprogramowania dla firm. Obecnie jest jednymz czołowych dystrybutorów oprogramowania antywirusowego w południowo-zachodniej Polsce.
VirdepolVirdepol jest spółką córką firmy Virde, która powstała w 1996 roku na terenie Czech.Podstawowym pionem biznesu spółki są kosmetyczne żele ziołowe, suplementy diety orazmateriały opatrunkowe. Całość produkcji ulokowana jest w Czechach, a wyroby trafiają doodbiorców we wszystkich krajach Europy Środkowej.
SELECT COMFORTFirma SELECT COMFORT istnieje od 2002 r. na rynku polskim i europejskim.Jest producentem wygodnych, funkcjonalnych oraz wysokiej jakości meblitapicerowanych.
SOLID EURO TRANSSOLID EURO TRANS istnieje na rynku od 1999 roku. Zajmuje się kompleksowąorganizacją transportu drogowego w kraju i zagranicą, ładunkami cało pojazdowymi i drobnicowymi.
AmizGrafFirma poligraficzna AmizGraf działa od 1997 roku kompleksowo, oferując produkty różnych technik druku w zależności od potrzeb. Posiada własne studio DTP i naświetlarnię CTP.
YedaRodzinna kompania z tradycjami Yeda – importuje setki wzorów koronek i tkanin. Współpracuje z kilkudziesięcioma firmami z Europy, Ameryki i Azji; dla wielu z nich jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce, a nawet w Europie Wschodniej.
SPOLMOT-5SPOLMOT-5 w Oleśnicy działa od 1990 r. , prowadzi sprzedaż samochodowych i przemysłowych środków smarnych, prowadzi Stację Kontroli Pojazdów oraz salon samochodowy.