Skip to content

Windykacja na koszt dłużnika? Podpowiadamy, jak przeprowadzić ją skutecznie!

Niewielu wierzycieli zdaje sobie sprawę z tego, że działania windykacyjne za nieopłacone dla nich faktury mogą okazać się całkowicie darmowe! AIF Kancelaria wyspecjalizowana jest w ściąganiu takich należności na koszt dłużnika. W ten sposób pokrywa on nie tylko wysokość zadłużenia, ale także wszelkiego rodzaju opłaty wynikające z tytułu angażowania do windykacji profesjonalistów. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak dokładnie działa tego typu operacja. Podpowiadamy też, jak skutecznie odzyskać swoje pieniądze w zaledwie 30 dni. Sprawdź!

Nie czekaj miesiącami na przelew od dłużnika. Twoja sprawa może zakończyć się w 30 dni!

Nikogo chyba nie zdziwimy, jeżeli powiemy że nieopłacone faktury VAT stanowią swego rodzaju zmorę dla polskich przedsiębiorców. Od zawsze lista dłużników była pokaźna, natomiast ostatnie lata tylko spotęgowały ilość nierzetelnych kontrahentów. Mają na to wpływ oczywiście praktyki takich osób, jednakże na każdej branży swoje piętno odciska również kryzys gospodarczy. Ten nie wybiera i dotyka nawet takich Klientów, których jeszcze kilka miesięcy temu nie podejrzewałeś o problemy finansowe. Musisz jednak wiedzieć, że każda zaległość w tym aspekcie zamraża Twoje środki pieniężne, które mogły być przecież na nowo inwestowane. Im dłużej dłużnik nie opłaca faktur, tym większe prawdopodobieństwo, że należnej Ci sumy już nie zobaczysz w ogóle. Właśnie z tego powodu zalecamy kontakt z AIF Kancelaria. Specjalizujemy się w skutecznym odzyskiwaniu pieniędzy. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, żeby zauważalną większość spraw kończyć zaledwie 30 dni od ich zgłoszenia. Aktualnie współczynnik ten wynosi 75%, co potwierdza pełen profesjonalizm prawników z naszej AIF Kancelarii we Wrocławiu. Co warte podkreślenia, taki wynik udało nam się osiągnąć na etapie polubownych rozmów. Stale udowadniamy, że dług może zostać ściągnięty bez przeciągających się w nieskończoność spraw sądowych.

Przerażają Cię koszty za windykację? Nie martw się – opłaci je Twój dłużnik

W zdecydowanej większości przypadków procedury windykacyjne nie zostają uruchomione choćby ze względu na obawę przed wysokim kosztem wynagrodzenia dla specjalistów. Po pierwsze, nasza praca nie zdrenażuje Twojego budżetu firmowego. Po drugie – działania kancelarii windykacyjnej opłaci osoba zalegająca pieniądze. Zwłaszcza, jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą AIF Kancelarią. Jeżeli uznamy, że windykacja będzie najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu, na podstawie dyrektywy 2011/7/UE zwolnimy Ciebie z kosztów. W ten sposób ułatwiamy podjęcie często trudnej decyzji o radykalnym podejściu do dłużnika. Co więcej, windykacja na jego koszt stanowi doskonałe zabezpieczenie interesów naszych Klientów. Dzięki AIF Kancelaria unikają oni niepotrzebnego stresu, zyskują gwarancję bezkosztowych operacji oraz przede wszystkim mogą odzyskać należne im pieniądze. Wysokość zobowiązań finansowych często może sięgać nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.