Skip to content

Wyślij do AIF zaległe faktury. Nasza Kancelaria zweryfikuje szanse na odzyskanie pieniędzy

Wyślij do AIF zaległe faktury. Nasza Kancelaria zweryfikuje szanse na odzyskanie pieniędzy

Zastanawiasz się, czy Twoje pieniądze z nieopłaconych przez Klientów faktur da się odzyskać? Tak! Oczywiście pod warunkiem, że podejdziesz do tego typu tematu w sposób profesjonalny. Zgłoś się do naszej AIF Kancelarii z takimi fakturami, a nasi specjaliści zweryfikują szansę na błyskawiczną spłatę zadłużenia. Jesteśmy skuteczni. Zdecydowaną większość spraw kończymy happy endem w zaledwie 30 dni od zgłoszenia nam problemu. Zapraszamy!

Pomożemy Ci rozwiązać problemy z nieopłaconymi fakturami

Rosnąca z roku na rok ilość nieopłacanych faktur przez nieuczciwych kontrahentów to ogromny problem przedsiębiorców, który może nawet paraliżować rozwój prowadzonej przez Ciebie firmy. Jeżeli na swojej „czarnej liście” partnerów biznesowych posiadasz osoby niekwapiące się do spłaty zobowiązania finansowego, zgłoś się do naszej AIF Kancelarii. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony zespół. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić powodzenie ewentualnej windykacji, przedstawiając tym samym realne szanse na odzyskanie pieniędzy. Niezobowiązujące spotkanie stanowi dla Ciebie idealną szansę wejścia w kolejny okres rozliczeniowy już bez zamrożonych na koncie środków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Ciebie spłata tego typu zobowiązań w ekspresowym czasie. Przedstawimy więc wszystkie dostępne opcje windykacji, a końcowa decyzja zawsze należy do Ciebie!

Dlaczego skuteczna windykacja z AIF Kancelaria się opłaca? Odpowiadamy!

Funkcjonujemy od 2002 roku, więc posiadamy ponad dwie dekady doświadczenia w windykacji nieuczciwych kontrahentów. W naszym przypadku doświadczenie idzie w parze ze skutecznością pracy. Potrzebujesz nieco więcej szczegółów? Niech przemówią do Ciebie liczby. AIF Kancelaria może pochwalić się licznikiem 99% wygranych procesów, gdzie efektywność wykazywana jest terminowością windykacji polubownej. Zdecydowaną większość spraw udaje nam się zamykać w okresie maksymalnym, wynoszącym do 30 dni od zgłoszenia problemu przez przedsiębiorcę. Co istotne, współpracując z AIF Kancelaria otrzymasz dedykowanego opiekuna, który krok po kroku wyjaśni kulisy odzyskiwania zamrożonej gotówki. Zatrudniany przez nas zespół gwarantuje też kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania. Niezależnie od stopnia jego trudności. Jeżeli więc Twoja samodzielna windykacja nie była efektywna, pomoc kancelarii może okazać się na wagę przysłowiowego złota!